Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 18, 2019 | Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

Przewiń do góry

Góra

komentarze 4

Biedne Pabianice (dane porównawcze)

| Dnia 12, Lis 2014

Zapraszamy do zapoznania się z danymi przedstawiającymi sytuację finansową Pabianic na tle innych miast. Dokument można pobrać TUTAJ

Komentarze:

 1. alam

  Imponujące dane inwestycyjne, nawet Dłutów nas pobił i to ile!!! Głosujmy na pracowników spółek miejskich to będzie tak samo, bo palcem nie ruszyli przez 4 lata. Pomijam kwestie zamówień publicznych i ich swojskiej interpretacji, szczególnie przez ZWiK i jego rzekomą działalność komercyjną o której głośno było niedawno w związku ze sprawą zwolnionego hydraulika. Jak widać gazetka ZWiKówka prężnie działa dalej, a prezesi siedzą zaryglowani z obawy przed załadowaniem na taczkę. Jeden z nich z obawy o swoje bezpieczeństwo zrobił nawet prawo jazdy, chociaż byłem świadkiem jak ostatnio wjechał Panu w zadek 😉

 2. Kamila

  Zaraz zaraz, zestawienie bardzo ładne ale to podsumowanie na czerwono na dole to delikatnie mówiąc subiektywna ocena Pana Klimka. Można było raczej pominąć ten dopisek, by nie zostać (Redakcjo) posądzonym o stronniczość?

  • Redakcja

   Raczej trudno stwierdzić, że dane nie odzwierciedlają stanu faktycznego, lecz wszystkich chętnych do komentowania danych zapraszamy do merytorycznej dyskusji. Po to one tutaj są. Z p. Klimkiem nie ma obowiązku się zgadzać.

 3. Obywatel

  Panie Klimek może tabelka, jakie poradził sobie Pan ze szpitalem?
  1. Dyrektor w szpitalu
  2. Sekretarz w Mieście
  3. Sekretarz w Powiecie
  Jak to było za Pan czasów? Bo mi się wydaje, że teraz właśnie miasto, jako mieszkańcy ponosimy odpowiedzialność za Pana rządzenie proszę o dokładne tabelki. Chyba, że brak Panu odwagi przyznać się do tego.

Wstaw komentarz