Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 12, 2019 | Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Przewiń do góry

Góra

komentarze 4

Kaczyński: Ciebiada zmieni Pabianice

Kaczyński: Ciebiada zmieni Pabianice

| Dnia 24, Lis 2014

Blisko półtorej godziny kazał na siebie czekać prezes PiS Jarosław Kaczyński. Spotkanie odbyło się dziś (24 listopada) w Miejskim Ośrodku Kultury. W pierwszych rzędach pojawiły się m.in. kandydatka na prezydenta Łodzi Joanna Kopcińska (przegrała z Hanną Zdanowską), poseł Piotr Polak oraz Janina Goss (mało znana, ale znacząca działaczka PiS z Łodzi, z której zdaniem mocno liczy się prezes). W tle puszczono przebój „We`re the champions” zespołu Queen. W trakcie przygotowań na scenę poleciało jajko. Mężczyznę będącego pod wpływem alkoholu wyprowadzono z sali i przekazano w ręce policji.
Zanim na scenie pojawił się prezes, głos zabrał rzecznik partii poseł Marcin Mastalerek:
– To dobrze, że kandydat PO Arkadiusz Jaksa nie przeszedł do drugiej tury wyborów. To on zafundował łodzianom na Piotrkowskiej drzewka za 155 tysięcy. Krzysztof Ciebiada jest inny. Stawia na pracę i rozwój – prawił. Kiedy pojawił się Kaczyński, zebrani oklaskiwali go na stojąco. Prowadząca uprzedziła, że każde spotkanie z prezesem rozpoczyna się od zaśpiewania hymnu państwowego, jednak Mazurka Dąbrowskiego nie usłyszeliśmy.
– Pabianice były robotniczym miastem, teraz są jednym z najbiedniejszych w Polsce. Czas zmienić rządy, czas na kandydata PiS. Krzysztof Ciebiada to człowiek skromny, on nie idzie do polityki, bo musi, on tego chce. Ciebiada zmieni oblicze Pabianic. Namówcie rodzinę i znajomych, to najlepszy wybór w drugiej turze – zaapelował prezes Jarosław Kaczyński.

Komentarze:

  1. Namówcie Kaczyńskiego żeby się ożenił. Może wróci na ziemię.

  2. wasylek

    uzasadnienie dla wyboru Ciebiedy przedstawione przez Mastralarka (poseł ze Szczecina) i Jarka (z W-wy) naprawdę niesamowicie przekonywujące i pełne merytoryki

  3. wasylek

    dla jasności Mastalerek jest ze Szczecina tylko jest zameldowany u Krzyska C – w P-cach, żeby nie było ściemy ze jest posłem naprawdę ziemi łódzkiej

  4. Kamila

    Ciebiada zmieni Pabianice w pył.

Wstaw komentarz