Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 12, 2019 | Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Przewiń do góry

Góra

komentarze 3

Zegarek i długopisy na pożegnanie

Zegarek i długopisy na pożegnanie

| Dnia 05, Gru 2014

DSC_0436 DSC_0444 DSC_0445 DSC_0447 DSC_0448

Dziś (piątek) w Urzędzie Miejskim odbyło się pożegnanie ustępującego prezydenta Zbigniewa Dychty. Na sali zebrali się naczelnicy wydziałów oraz pracownicy jednoosobowych stanowisk.
– Wiadomo, że nie wszystko zawsze układało się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, ale miałem w was wsparcie – zaczął Dychto.
Kilkudziesięciu podwładnym wręczył listy z podziękowaniami – dla każdego indywidualny i osobisty. Dostali też eleganckie długopisy Parkera – w etui obdarowani znaleźli grawerowaną tabliczkę: „Zbigniew Dychto, Prezydent Pabianic 2006-2014, dziękuję za współpracę”. Panie dostały również po wielkiej róży. Potem to pracownicy odwdzięczyli się szefowi – Dychto jako pożegnalny prezent otrzymał ekskluzywny zegarek.
Był tez czas na luźną rozmowę, żarty i wspominki. Co były włodarz będzie robił na emeryturze?
– Najpierw muszę posprzątać piwnicę. Potem naprawię jeden motor, drugi złożę (maszyny z 1934 i 1936 roku – przyp. red.). Ostatnio dostałem też rower od najbliższych. Ma 6 biegów. Będę jeździł z wnukami.

W najbliższy wtorek dojdzie do oficjalnej zmiany na stanowisku prezydenta Pabianic.
Uroczystość zaprzysiężenia odbędzie się w zamku.
Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej Kazimierz Grzegorek wręczy Grzegorzowi Mackiewiczowi „zaświadczenie o wyborze”, a ustępujący Zbigniew Dychto przekaże insygnia władzy. Następnie Mackiewicz powtórzy słowa roty.

Komentarze:

  1. ZENADA.ZENADA.ZENADA!!!TEN OSOBNIK POWINIEN STANAC PRZED SADEM ZA ZRUJNOWANIE PABIANIC A NIE NAGRADZANY.WSTYD I HANBA

    • Panie Marku to pan żenadę uprawia. Prezydent Dychto uratował szpital. A rządy prof Bernera,za którego kadencję doszło do 100 mln długu szpitala, to nikt do tej pory nie rozliczył I to jest prawdziwa żeeeeenadaaaa i wstyd

      • gostek

        ta uratował szpital.ile kasy utopił tam i jakje przy tym wały kręcił wiedzą tylko nieliczni a jebany Rysio O. kleryk ile wyłudził? a ten hu.. prezydent co .kurwa na tace co niedzielai nie swoje a miasta .po co pytam pasibrzucha i pedofilistyczne srodowisko wspierał .Palic koscioły mordowac czarne swinie wieszac urzedasów tak powinno byc.

Wstaw komentarz