Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 26, 2019 | Imieniny: Filipa, Pauliny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Supertoaleta w Parku Słowackiego

Supertoaleta w Parku Słowackiego

| Dnia 02, Kwi 2015

Miasto Pabianice (1) Miasto Pabianice (2) Miasto Pabianice (3) Miasto Pabianice (4) Pabianice pozioma mini tapeta belka.

Pabianice wzbogaciły się o nową toaletę publiczną, która stanęła w Parku im Słowackiego. Szalet wyróżnia się z zewnątrz ciekawą, niespotykaną jak dotąd w naszym kraju kolorystyką wykonanej z akrylu elewacji i płytek klinkierowych oraz odpowiednio wkomponowanym czterospadowym daszkiem.

Nowa toaleta publiczna została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie zabrakło również komfortowego wyposażenia w postaci szeregu nowoczesnych urządzeń takich jak: automatyczny podajnik wody, mydła oraz suszarki, muszli ze stali nierdzewnej z automatycznym spłukiwaniem, dyfuzora zapachów oraz ppoż. kosza na śmieci. O odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu dba ogrzewanie podłogowe.

Za bezpieczeństwo odpowiada tutaj szereg systemów takich jak: moduł sterowania GSM dla administratora, system alarmowy „Żądanie Pomocy” oraz wiele czujników oraz wandaloodpornych elementów wyposażenia. Za wejście zapłacimy 1 zł. Dokładny termin uruchomienia nowego szaletu miejskiego w Pabianicach uzależniony jest od decyzji urzędników. Wykonawcą była firma Budotechnika z Pilchowic.

 

Wstaw komentarz