Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 18, 2019 | Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Dzieci rządzą w IKEA Łódź

Dzieci rządzą w IKEA Łódź

| Dnia 24, Maj 2016

Choć Dzień Dziecka dopiero za kilka dni, IKEA Łódź już zaczyna świętowanie, zmieniając się na tydzień w prawdziwy plac zabaw. Wszystko po to, by najważniejsi ludzie na świecie – czyli dzieci – mogły spędzić miło czas, razem z rodzicami. Będą więc wspólne zdjęcia, strefa małego artysty i konkursy z nagrodami. Dodatkowo, klubowicze IKEA Family, wszystkie zabawki kupią w tym czasie 15% taniej.

Rodzinne zdjęcia i strefa małego artysty w długi weekend

Najważniejszym miejscem w IKEA Łódź w najbliższych dniach będzie Dział Dziecięcy. To tam stanie bowiem darmowa fotobudka, w której dzieci i dorośli będą mogli zrobić sobie serię wyjątkowych zdjęć, a następnie zabrać je ze sobą do domu. Do zdjęć będzie można pozować w zabawnych akcesoriach: maskach, czapkach, perukach.

Być jak mały Picasso

IKEA wie jak ważny jest artystyczny rozwój najmłodszych, dlatego poprzez swoje kolekcje akcesoriów i zabawek, zachęca dzieci do radosnej twórczości, a z okazji Dnia Dziecka, da im nawet do tego przestrzeń. Tuż przed kasami zlokalizowany zostanie kącik małego artysty, w którym staną sztalugi i znajdą się różnorodne akcesoria do rysownia. Tam wszyscy chętni milusińscy będą mogli rozwinąć swój talent. Dopingować ich będą rodzice, którzy dodatkowo będą mogli napić się kawy i zjeść coś słodkiego. Dla wszystkich przygotowano rodzinne konkursy, w których do wygrania są m.in. zaproszenia na Falę i do Wytwórni Bajek Se-ma-for.

Zabawki w każdej przestrzeni przez cały tydzień i specjalny rabat

Czy to salon, kuchnia, czy sypialnia – wszędzie tam dzieci powinny robić to, do czego mają największe prawo, czyli bawić się. Dlatego od środy, 25 maja, w niemalże wszystkich sklepowych wnętrzach, pojawią się zabawki – miękkie pluszaki, drewniane kolejki czy kolorowe tunele, idealne do zabawy np. w chowanego. IKEA Łódź chce pokazać, że każda domowa przestrzeń jest idealna do bycia razem z dziećmi.

Wymarzony prezent w dobrej cenie

Dzień Dziecka bez prezentów to dzień stracony. Dlatego od 25 maja do 1 czerwca, za okazaniem karty IKEA Family, wszystkie zabawki w IKEA Łódź będą tańsze o 15%. Dotyczy to zarówno pluszaków, gier, jak i drewnianych kloców, kolejek czy serii MALA.

Więcej informacji na temat IKEA Łódź znajdziemy na stronie www.IKEA.pl/lodz.

1ikea

Wstaw komentarz