Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Styczeń 28, 2020 | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Zbliż się do Orkiestry

Zbliż się do Orkiestry

| Dnia 11, Sty 2017

Wolontariusze WOŚP w Łódzkiem przyjmą datki również zbliżeniowo. Zostaną wyposażeni w terminale płatnicze.

 

Podczas jubileuszowego, 25. Finału WOŚP, w Łodzi oraz okolicznych miastach, datki na Orkiestrę będzie można przekazać również kartą płatniczą lub telefonem za pomocą transakcji zbliżeniowych. Wolontariusze z lokalnych sztabów Fundacji z Łodzi, Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego i Zgierza zostaną wyposażeni w zbliżeniowe terminale płatnicze. Będą udostępnione dzięki współpracy Fundacji WOŚP z Bankiem Pekao SA i Mastercard. W tym roku kwestujący zbierają datki na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Wolontariuszy, których spotkamy w niedzielę z terminalem płatniczym, łatwo będzie można rozpoznać. Będą nosić koszulkę z napisem „Zbliż się do Orkiestry”, a ponadto będą mieć ze sobą identyfikator 25. Finału, tradycyjną puszkę oraz naklejki z sercem WOŚP. W trosce o bezpieczeństwo transakcji każdy terminal będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP. Logo Orkiestry będzie wyświetlane na ekranie urządzenia w trakcie transakcji, a także znajdzie się na wydruku potwierdzającym transakcję bezgotówkową.

– Od samego początku, od pierwszego Finału, podążamy za nowoczesnością – mówi Jurek Owsiak, prezes Zarządu WOŚP. – Kiedyś fantastycznie było zaprosić darczyńców do dokonywania wpłat kartami. Było to w czasach, kiedy karty płatnicze dopiero „raczkowały”. Dziś jesteśmy dumni, że najnowocześniejsze, superwygodne i popularne metody płatności za pomocą transakcji zbliżeniowych to kolejna możliwość wsparcia Orkiestry i szansa dla nas, by odmieniać trudną codzienność na oddziałach pediatrycznych i geriatrycznych w całej Polsce.

Do zobaczenia na 25. Finale!

 

 

Wstaw komentarz