Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 4, 2020 | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Zaprojektuj Kartę Pabianiczanina

Zaprojektuj Kartę Pabianiczanina

| Dnia 05, Lut 2017

Do 20 lutego Urząd Miejski czeka na projekty graficzne „Karty Pabianiczanina”. Ogłoszono konkurs dla dzieci i dorosłych, w którym do wygrania są cenne nagrody.

 

Karta Pabianiczanina (wymiarami będzie przypominać kartę kredytową) to pakiet ulg dla osób, które zadeklarują, że podatek dochodowy rozliczą w Urzędzie Skarbowym w Pabianicach. Wydawana będzie od 3 kwietnia. Karta uprawnia do 50 proc. zniżki na przejazd komunikacją miejską (dzieci i młodzież zapłacą 50 proc. biletu ulgowego), do tańszego o połowę abonamentu w strefie płatnego parkowania, a także rabatów proponowanych przez firmy i instytucje, które zostaną partnerami programu. Z ulg w ramach programu mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

 

Projekty graficzne „Karty Pabianiczanina” mają być wykonane na kartce w formacie A4 i w wersji elektronicznej. Ważne, żeby projekt na awersie zawierał napis „Karta Pabianiczanina” i herb miasta, na rewersie: miejsce na imię i nazwisko oraz adres posiadacza karty, numer i okres ważności oraz miejsce na hologram (12×12 mm). 

Prace można zostawić do 20 lutego w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Zamkowej 16 – Biuro Obsługi Interesantów albo przesłać pocztą z dopiskiem „konkurs na projekt graficzny Karty Pabianiczanina”. Na autorów zwycięskich projektów w obu kategoriach czekają nagrody rzeczowe. Regulamin konkursu jest na stronie: www.um.pabianice.pl w zakładce aktualności.

 

konkurs karta plakat pod spodem

Wstaw komentarz