Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Bezpłatne szkolenia ZUS

Bezpłatne szkolenia ZUS

| Dnia 16, Lut 2017

Elektroniczne zwolnienia lekarskie i korzyści z ich wprowadzenia, zasady nabywania prawa do emerytury i znaczenie kapitału początkowego to tematy, które będą przedmiotem bezpłatnych szkoleń w Inspektoracie ZUS w Pabianicach.

– W lutym zapraszamy do skorzystania z darmowych szkoleń w Pabianicach – mówi Katarzyna Mołas, naczelnik Wydziału Organizacji i Analiz II Oddział ZUS w Łodzi.

20 lutego szkolenie będzie na następujący temat: Zasady nabywania prawa do emerytury z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, wymaganej dokumentacji i znaczenia kapitału początkowego. 21 lutego zaś: Elektroniczne zwolnienia lekarskie e-ZLA. Korzyści z wprowadzenia e-ZLA dla płatników i ubezpieczonych. Dokumentowanie prawa do zasiłku chorobowego z uwzględnieniem zmian związanych z wprowadzeniem elektronicznych zaświadczeń lekarskich.

Szkolenia odbędą  się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Pabianicach przy ul. Kościuszki 31, sala 61 (III piętro). Początek  o godz. 9.00. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu: 42 215-34-80 bądź na e-mail: zaneta.dudak@zus.pl.

Wstaw komentarz