Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 18, 2019 | Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Pabianicka marzanna – konkurs

Pabianicka marzanna – konkurs

| Dnia 22, Lut 2017

Fundacja Arkadia Sztuka i Golf zaprasza do udziału w konkursie na pabianicką marzannę ekologiczną. – Czekamy na przepiękne kukły, z którymi w marcu głośno i radośnie będziemy budzić najbardziej oczekiwaną porę roku, czyli wiosnę – zachęcają organizatorzy.

 

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do grup zorganizowanych, czyli przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych, jak również osób indywidualnych – niezależnie od wieku. Zadaniem uczestników jest wykonanie marzanny z materiałów ekologicznych (słoma, bibuła, papier, bawełna, len, itd.) o wysokości minimalnej 70 cm i maksymalnej 2 metrów.

Osoby indywidualne swe prace wraz z kartą zgłoszenia muszą dostarczyć do 20 marca do siedziby organizatora: Pole Golfowe A&A w Pabianicach, ul. Grota Roweckiego 8, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 12.00. Natomiast marzanny autorstwa grup zorganizowanych należy przynieść 21 marca o godz. 12.00 na pole golfowe. Tam odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu dla przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych. Karty zgłoszeń należy przesłać do 15 marca na adres mailowy: j.rakowska@aia.pl z dopiskiem PABIANICKA MARZANNA.

Marzanny ekologiczne oceni komisja konkursowa. Pod uwagę brać będzie m.in. nowatorstwo, staranność i pomysłowość, a przede wszystkim zgodność z warunkami konkursu.

 

 

Wstaw komentarz