Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Konsultacje rowerowe

Konsultacje rowerowe

| Dnia 04, Mar 2017

Wkrótce ruszą konsultacje społeczne projektów przebiegu ścieżek rowerowych w mieście – koncepcji ogólnej oraz wytypowanej z niej części o długości ok. 12 km wraz z infrastrukturą towarzyszącą do budowy w ramach projektu „Modernizacji i rozwoju komunikacji miejskiej w Pabianicach”.

 

Konsultacje obu projektów potrwają od 7 do 21 marca. Uwagi, propozycje i opinie można przesłać na adres komunikacja@um.pabianice.pl lub zostawić pismo w Biurze Obsługi Interesantów przy ul. Zamkowej 16. Formularz konsultacji i projekty obu koncepcji można będzie znaleźć na www.komunikacjapabianice.pl i www.um.pabianice.pl.

We wtorek, 7 marca, od godz. 16.00 do 17.30 w Urzędzie Miejskim (sala nr 4) odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami. Do zespołu prowadzącego konsultacje społeczne, który rozpatrzy zgłoszone propozycje i uwagi, prezydent zaprosił osoby aktywnie działające w środowiskach rowerzystów, Arkadiusza Jaksę i Roberta Maniosa, reprezentującego grupę „Rowerowe Pabianice”. Oni również brali udział w wytyczaniu dróg rowerowych.

 

 

Wstaw komentarz