• Na Kaszubach odbyły się mistrzostwa Polski w biegach na orientację. W sobotnim biegu klasycznym najlepiej spisali się: Tomasz Pabich (kat. M35) – I miejsce, Tomasz Tkaczuk (kat. M35) – II miejsce, Julia Krempińska (kat. K16) – IV miejsce, Dawid Kalisiak (kat. M18) – IV miejsce, Katarzyna Konc (kat. K40) – V miejsce, Magdalena Jaśkiewicz (kat. K20) – VI miejsce, Maciek Andrzejczak (kat. M16) – VI miejsce, Konrad Płóciennik (kat. M18) – VI miejsce.

W niedzielnym biegu sztafetowym wspaniały debiut w kategorii K105 zaliczyła damska sztafeta Azymutu (Maria Pabich, Katarzyna Konc i gościnnie Ilona Śliwczyńska), zdobywając złoty medal. Brąz wywalczyli panowie z M18 (Dawid Kalisiak, Dawid Zając, Konrad Płóciennik) oraz z M105 (Piotr Krempiński, Tomasz Pabich, Tomasz Tkaczuk). Tuż za podium na czwartym miejscu skończyła nasza sztafeta M16 (Jan Sztranek, Maciej Andrzejczak, Julia Krempińska).

W tym samym czasie na stadionie AZS-u w strugach deszczu odbyły się mistrzostwa województwa w LA. W biegu na 100 metrów medale zdobyła dwójka zawodników z UKS Pabianice. Juliusz Knop uplasował się na II miejscu z czasem 11,61, natomiast Patryk Jańczyk na III miejscu (12,08). W biegu na 200 metrów zwyciężył Juliusz Knop z czasem 23,30.