Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Listopad 29, 2020 | Imieniny: Blazeja, Saturnina

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Kulinarne pokazy mistrzów kuchni na Wielki Finał Loterii w Porcie Łódź

| Dnia 30, Paź 2017

Najbliższy weekend w Porcie Łódź upłynie pod znakiem gotowania. W specjalnej kuchni zlokalizowanej w Atrium odbędą się bowiem niezwykłe pokazy sztuki kulinarnej w wykonaniu kucharzy IKEA oraz laureata popularnego programu Masterchef – Adama Kozaneckiego. Będzie smacznie i w szwedzkim klimacie, a wszyscy uczestnicy wydarzenia zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, będą mogli spróbować dań przygotowanych przez mistrzów kuchni. Dodatkowo, do 5 listopada można jeszcze wziąć udział w loterii Portu Łódź i wygrać metamorfozę swojej kuchni oraz mnóstwo dodatkowych nagród.

Jak IKEA to szwedzkie klimaty. Tak będzie i tym razem podczas kulinarnego weekendu w Porcie Łódź. W pierwszą listopadową sobotę, dla wszystkich Klientów gotować będą kucharze IKEA, którzy na oczach gości przygotują do degustacji dania kuchni szwedzkiej. Pokazy odbędą się w godzinach: 12:45-13:30, 14:15-15:00, 16:15-17:00 w kuchni zlokalizowanej w Atrium.

W niedzielę, 5 listopada od godziny 12:00 trwać będzie pokaz gotowania w wykonaniu mistrza kuchni i laureata programu Masterchef, Adama Kozaneckiego. Jakie dania przygotuje gość specjalny eventu? Śledzie w miodowo-musztardowej marynacie z żurawiną i piklowaną cebulką, dorsz z kruszonką ziołową z sosem remoulade, puree z groszku i mięty oraz szwedzka legumina z jabłek, bakalii z korzennym ciasteczkiem – tak przedstawia się menu, które zaserwuje zgromadzonym Adam Kozanecki w finałowym dniu loterii.

Przez cały najbliższy tydzień, do 5 listopada włącznie, można jeszcze wrzucać swoje kupony do urn loteryjnych zlokalizowanych w dwóch punktach Centrum – w Atrium oraz przy sklepie Leroy Merlin. Paragony za zakupy dokonane w sklepach Portu Łódź o wartości minimum 50 zł. upoważniają do wypełnienia kuponu, który weźmie udział w wielkim losowaniu w niedzielę o godzinie 17:00. Do wygrania dla uczestników zabawy jest kuchnia od IKEA o wartości

25 000 zł ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD oraz bony do wykorzystania w sklepie IKEA o wartości 2000 zł, 1000 zł i 500 zł. Ponadto, każdego dnia na uczestników zabawy w punktach loteryjnych czeka ponad 2 000 nagród natychmiastowych, które otrzymamy od ręki, są to m. in. akcesoria kuchenne, torby zakupowe, vouchery do sklepu IKEA i hot dogi. Każdy uczestnik loterii w dniu losowania musi być obecny osobiście i mieć przy sobie dowód tożsamości oraz paragon, za który został wypełniony zwycięski kupon.

Regulamin Wielkiej Loterii Paragonowej dostępny jest na stronie www.portlodz.pl

Wstaw komentarz