• Wielki sukces odniósł pabianiczanin w Mistrzostwach Polski Samorządowców w Runmageddonie, czyli najbardziej ekstremalnym cyklu biegów przeszkodowych w Europie. Maciej Sułat, bo o nim mowa, zwyciężył w Pabianicach w kategorii mężczyzn, bezlitośnie deklasując swoich rywali. Maciek, na co dzień pracujący w Straży Miejskiej w Pabianicach, zwyciężył z czasem 54 minuty 30 sekund, wyprzedzając drugiego na mecie (także strażnika miejskiego) o ponad trzy minuty.
    Dzisiaj nasz zwycięzca zmagał się z wymagającą 6-kilometrową formułą Rekrut z ponad 30 przeszkodami.
    Było bardzo ciężko i zimno, ale cieszę się ogromnie, że wygrałem, zwłaszcza, że zawody odbywały się w moim rodzinnym mieście – mówi Maciek. – Organizacja zawodów była bardzo dobra. Trasa ciekawa, a zarazem wymagająca. Oby więcej takich imprez w naszym mieście.