Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 29, 2020 | Imieniny: Euzebii, Wioletty, Felicjana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Sport szkolny

Sport szkolny

| Dnia 23, Lis 2017

Rozegrano mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

W igrzyskach dzieci dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3, która pokonała rywalki z SP nr 1 (5:1) i z SP w Dobroniu (4:2). II m. – SP nr 1, III m. – SP Dobroń.

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką Ewy Gralak grał w składzie: Julia Błażejewska, Weronika Boczał, Roksana Jagusiak, Anna Kamieniak, Maja Korzeniewska, Wiktoria Kusiak, Hanna Oberle, Hanna Owcarz, Sandra Pędziwiatr, Natalia Placek, Julia Stolarek, Julia Twardowska, Wiktoria Uławska.

W igrzyskach dzieci chłopców najlepsi okazali się szczypiorniści ze Szkoły Podstawowej nr 14, który pokonali SP nr 3 (2:1) oraz SP w Pawlikowicach (5:1). II m. – SP nr 3, III m. – SP Pawlikowice.

Zwycięska drużyna z „czternastki” pod opieką Artura Makowskiego grała w składzie: Krzysztof Bartłomiejczyk, Piotr Ciężki, Tomasz Czajkowski, Jakub Hans-Skrobiszewski, Adrian Maciejewski, Aleks Piestrzyński, Szymon Popielas, Jakub Szafrański, Kamil Szumski, Aleksy Weiss.

W igrzyskach młodzieży szkolnej dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 15, pokonując SP 16 (5:4) i Zespół Szkół w Dobroniu (6:1). II m. – SP 16, III m. – ZS w Dobroniu.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Kłębowska (SP 15). Zespół z „piętnastki” pod opieką Wojciecha Wójtowicza grał w składzie: Magdalena Błoch, Olga Gavryliv, Zuzanna Kłębowska, Marika Kopycka, Małgorzata Małycha, Weronika Pawlik, Julia Pisarek, Aleksandra Podsiadła.

W igrzyskach młodzieży szkolnej chłopców najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 16, którzy w drodze do zwycięstwa pokonali SP nr 2 (9:7) i Zespół Szkół z Dobronia (7:5). II m. – SP nr 2, III m. – Zespół Szkół w Dobroniu.

Najlepszym zawodnikiem wybrano Mateusza Milera z SP nr 16. Zespół z „szesnastki” pod opieką Doroty Lewandowskiej i Piotra Kaszy grał w składzie: Krystian Bednarek, Adrian Dominiak, Stanisław Frankowski, Patryk Kęsicki, Mikołaj Kopeć, Michał Kowalski, Aleksander Mendel, Mateusz Miler, Adrian Różański, Kacper Seroczyński.

W licealiadzie dziewcząt najlepsze były uczennice I Liceum Ogólnokształcącego. Wygrały z Zespołem Szkół nr 1 (10:0) oraz z Zespołem Szkół nr 3 (3:2), zremisowały natomiast z II LO (5:5) i Zespołem Szkół nr 2 (2:2). II m. – ZS nr 3, III m. – II LO, IV m. – ZS nr 2, V m. – ZS nr 1.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Martynę Dolewę z I LO. Zwycięska drużyna pod wodzą Piotra Kuropatwy grała w składzie: Martyna Bandzierz, Aleksandra Caban, Zuzanna Caban, Martyna Dolewa, Weronika Dolewa, Weronika Fąnkowska, Wiktoria Jurek, Ewa Kielar, Michalina Michalak, Patrycja Sikora, Joanna Witkowska.

W licealiadzie chłopców równych sobie nie mieli szczypiorniści z Zespołu Szkół nr 2, pokonując wszystkich swoich rywali: ZS CKR w Widzewie (12:4), ZS nr 1 (9:3), ZS nr 3 (12:4) oraz II LO (7:6). II m. – II LO, III m. – ZS nr 3, IV m . – ZS nr 1, V m. – ZS CKR w Widzewie.

Najlepszym zawodnikiem został Wiktor Zajkiewicz z Zespołu Szkół nr 2. Jego zwycięska drużyna pod opieką Bartosza Gościłowicza grała w składzie: Adrian Armata, Patryk Banasiak, Szymon Barys, Dawid Forc, Maciej Kozak, Dominik Kozłowski, Patryk Kucharski, Miłosz Pędziwiatr, Adrian Poros, Przemysław Rażny, Bartłomiej Rosik, Kordian Suchanek, Adrian Szymański, Wiktor Zajkiewicz.

Wstaw komentarz