• Ostatni ligowy mecz piłkarek PTC nie przyniósł wielu emocji. Zespół Kolejarza nie postawił wysokiej poprzeczki zawodniczkom PTC i już w 11. minucie „fioletowe” wyszły na prowadzenie po bramce Andżeliki Błoch. W 20. minucie po podaniu Karoliny Pabjańskiej gola zdobyła Karolina Kania, a sześć minut później swoją drugą bramkę zdobyła Błoch. Do końca pierwszej połowy do siatki trafiały jeszcze: dwukrotnie Natalia Małek, Ewelina Kociołek, Andżelika Błoch oraz Anna Owczarz. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem PTC aż 8:0.

Na drugą połowę zawodniczki Kolejarza wyszły w 9-osobowym składzie, gdyż dwie nabawiły się urazu. PTC podwyższało wynik za sprawą Martyny Łagowskiej, Joanny Błaszczyk, Julii Jakóbczak i dwukrotnie Anny Owczarz Od 71. minuty zawodniczki gości zgłaszały kolejno kontuzje, aż zostało ich na boisku tylko sześć i sędzia zakończył mecz przedwcześnie. Dwucyfrowe zwycięstwo to najwyższa w historii wygrana piłkarek PTC.

W ostatniej kolejce w barwach PTC zadebiutowała Izabela Jakomulska, która dołączyła do drużyny w trakcie rozgrywek. Przyszła do nas z Kolejarza Łódź.

PTC Pabianice

– Kolejarz Łódź 13:0 (8:0)

Skład PTC: M. Kociołek – Pabjańska (Koziara 47′), Błaszczyk, Łagowska – Błoch (Jakóbczak 41′), Forc, Karpińska, E. Kociołek, Małek (Madaj 47′) – Owczarz, Kania (Jakomulska 41′).

Bramki: Andżelika Błoch 3, Anna Owczarz 3, Natalia Małek 2, Ewelina Kociołek, Joanna Błaszczyk, Martyna Łagowska, Karolina Kania, Julia Jakóbczak.