• Zuzanna Lesman, zawodniczka Pabianickiego Klubu Tenisowego, została wicemistrzynią województwa łódzkiego.

W mroźne sobotnie popołudnie 24 lutego w hali pneumatycznej OSiR w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się halowe mistrzostwa województwa łódzkiego. Turniej tenisowy do lat 10 został zorganizowany przez WZT Łódź i TUKS Kozica Piotrków Tryb. Rywalizacja chłopców i dziewcząt systemem każdy z każdym trwała około 4 godzin.

Wśród piątki dziewcząt tytuł halowej mistrzyni na sezon 2018 wywalczyła z kompletem zwycięstw i bez straty gema zawodniczka MKT Łódź Aniela Odrobina. Tytuł wicemistrzyni przypadł Zuzannie Lesman z PKT, wychowance Agaty Sasin i Kingi Goleni. Trzecia była Gabriela Wasiak NST Rzeczyca, czwarta Anna Czechowicz UKS SP 44 Łódź, a piąta Nela Stefańska TUKS Champions Team Piotrków Tryb.

Wśród chłopców zgodnie z przewidywaniami swoją klasę potwierdził i tytuł halowego mistrza województwa zdobył, doświadczony już turniejowo, Oliwer Miśkiewicz ATAK Łódź. W meczu decydującym o pierwszym miejscu pokonał reprezentanta TUKS Kozica Piotrków Tryb. Grzegorza Stysia 6:0, 6:1. Brązowe medale zdobyli wychowankowie trenera Wiesława Kozicy – Natan Krawczyk i Wiktor Maciołek z TUKS Kozica.