• Tancerze z Ganeszu zgarnęli niesamowite nagrody na ogólnopolskim turnieju w Łodzi.

W minioną niedzielę odbyła się 9. edycja ogólnopolskiego turnieju Eudezet All Star Weekend w Łodzi. Tancerze zespołu Ganesz, startując w konkurencjach street dance, przywieźli największą ilość nagród, jaką zebrali kiedykolwiek na tym konkursie.

W konkurencjach zespołowych Ganesz Bitsy zajął 3. miejsce (9-11 lat), Ganesz Kabum2. miejsce (12-15 lat), powyżej 15 lat Ganesz Wataha – 5. miejsce, Ganesz F2 – 3. miejsce oraz na najwyższym stopniu podium Ganesz Frisky. Oprócz tego w miniformacjach Ganesz F2 zajął 2. miejsce, a Wataha Mini – 1. miejsce, otrzymując nagrodę finansową jako jedyna ekipa turnieju w starszych kategoriach wiekowych.

To nie wszystko, bo w kategoriach duetów i solistów tancerze z Ganeszu także zdobyli wiele nagród – mówi zadowolona choreograf Beata Stasiak.

Lena Berlińska w najmłodszej kategorii bitew tanecznych, czyli 1vs1, zajęła 2. miejsce. Aleksander Ciemnoczołowski po zaciętych wymianach zajął miejsce 4. Duet Roksana Gacka i Zuzanna Woja zaliczył debiut turniejowy i zajął 3. miejsce.

Wielką niespodziankę sprawiła Honorata Stasiak, która w duecie z Kubą Maciakiem (bboyem z Łódzkiej ekipy Break Sharks), wywalczyła pierwsze miejsce w najstarszej kategorii wiekowej – dodaje Beata Stasiak, prywatnie mama Honoraty.

Soliści również wypadli świetnie. Eryk Ściegienka był na 2. miejscu (12-15 lat). Natomiast finał w kategorii powyżej 15 lat rozgrywał się pomiędzy pięcioma osobami. Jedna była z Radomia (Miłosz MAJLO Chała), a pozostali z pabianickiego zespołu. Ostatecznie Honorata Stasiak zajęła miejsce 5., Róża Felcenloben – 4. miejsce, Bartosz Stasiak – 2. miejsce, a Julia Telicka wytańczyła miejsce 1. Brawa, wielkie brawa!