Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 28, 2020 | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Zając, warzywa i pluszaki

Zając, warzywa i pluszaki

| Dnia 10, Paź 2018

W Przedszkolu Miejskim nr 13 zawsze dzieje się coś atrakcyjnego.

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania do grupy „Zajączki” zawitała ulubiona maskotka przedszkolaków. Zając przywędrował, aby przeczytać maluchom ulubioną książkę. Dzieci wysłuchały bajki o przygodach rodziny zajączków i z radością ruszyły do tańca.

„Krasnoludki” zaś doskonaliły swe umiejętności kulinarne. Nawiązując do pory roku, postanowiły przygotować jesienną sałatkę owocową. Z dużym zaangażowaniem kroiły różne owoce, aby je następnie wymieszać. Z satysfakcją stwierdziły, że ich praca zakończyła się sukcesem, gdyż sałatka była bardzo smaczna, a na dodatek zdrowa.

Po raz kolejny okazało się, że dzieci lubią pomagać innym. Kiedy dowiedziały się, że ich ukochane pluszaki mogą pomóc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych lub w pożarach, bez zastanowienia włączyły się w akcję „Twój Miś Może Zostać Ratownikiem”. W dniu finału zebrano 5 dużych worków maskotek. Przedszkolaki są przekonane, że ich pluszowi przyjaciele staną na wysokości zadania i wywołają uśmiech na twarzach innych dzieci.

Wstaw komentarz