• Na Orliku przy I Liceum Ogólnokształcącym rozegrano mecz piłkarski pomiędzy drużyną Koalicji dla Pabianic Grzegorza Mackiewicza a byłymi i obecnymi piłkarzami Włókniarza oraz PTC.

Do przerwy było 2:2. Po przerwie lepsi okazali się piłkarze, którzy wygrali ostatecznie 6:4. Po meczu rozegrano towarzyską serię rzutów karnych. Wszyscy uczestnicy wieczornego spotkania stwierdzili, że nie wynik był najważniejszy, a dobra atmosfera i wspólna chęć zdrowej sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Mecz na Orliku wspólnie z fankami obydwu zespołów oglądali m.in. prezesi obu pabianickich klubów piłkarskich.

Koalicja: Wójtowicz, Stencel, Gryglewski, Grzejszczak, Jaksa, Grenda, Łuczak, Duraj; trener: Grzegorz Mackiewicz.

Piłkarze: Marczak, Stępiński, Rozwandowicz, Ozimek, Gorący, Kosmala; trener: Jacek Włodarczewski.