Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Czerwiec 3, 2020 | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Ferie z MOK-iem

Ferie z MOK-iem

| Dnia 06, Sty 2019

 

W poniedziałek, 7 stycznia, ruszają zapisy na ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Mimo że do ferii mamy jeszcze trochę czasu (zaczynają się 11 lutego), to MOK ma już gotowy program półkolonii. I tak 18 lutego (poniedziałek) organizatorzy zapraszają na warsztaty tematyczne (wokalne, taneczne, plastyczne i kulinarne). Finałowym akcentem będzie zabawa karnawałowa.

19 lutego (wtorek) będzie zwiedzanie Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, a w środę, 20 lutego – warsztaty lego na terenie MOK-u. 21 lutego – zwiedzanie Teatru Wielkiego w Łodzi połączone z warsztatami plastycznymi, a 22 lutego – zwiedzanie pałacu w Nieborowie wraz z warsztatami „Akademia Pana Kleksa” i „Zabytki – zbytki”. W drodze powrotnej planowany gorący posiłek.

Zapisy ruszają 7 stycznia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury (Kościuszki 14). Konieczna jest obecność opiekuna prawnego w celu wypełnienia karty zgłoszenia. Warunkiem uczestnictwa zgłoszonego dziecka w półkoloniach jest wniesienie opłaty w wysokości 150 zł (organizator zapewnia ubezpieczenie, przejazd, wszystkie wejściówki oraz drobny poczęstunek).

MOK informuje, że nie przyjmuje zapisów i rezerwacji na ferie ani drogą telefoniczną, ani e-mailową.

Wstaw komentarz