Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Czerwiec 3, 2020 | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Sukces naszych tenisistów

Sukces naszych tenisistów

| Dnia 10, Sty 2019

 

W ostatni weekend 2018 roku odbył się turniej finałowy Wilson Kids Cup 2018.

Młodzi tenisiści zawojowali podium całego cyklu turnieju w sezonie letnim/zimowym. Nadal niepokonana w swojej grupie była Zuzanna Lesman, wygrywając wszystkie mecze i czekając na finał z zawodnikiem z grupy drugiej. Waleczną postawę pokazał Jan Maciejewski, rywalizując z dwiema swoimi koleżankami z grupy Leną Miszczak i Wiktorią Pastuszyńską. Najwięcej sensacji było właśnie między tymi zawodniczkami, których mecz zakończył się tie-breakiem z korzyścią dla Wiktorii. Lena rozegrała mecz półfinałowy, zdobywając brązowy medal z Anią Czechowicz, a Zuzia doczekała się Wiktorii w finale, który wygrała, zdobywając wszystkie 12 tytułów sezonu 2018.

Podliczając punkty wszystkich rozegranych turniejów, w ogólnej klasyfikacji na podium stanęła Zuzanna Lesman – I miejsce, Lena Miszczak – II miejsce i Wiktoria Pastuszyńska – III miejsce.

– To była walka naszych zawodników przez cały rok, to była ciężka praca oraz sportowa postawa i udało się, całe podium nasze. Regularnie na turniejach reprezentował nas też Igor Białecki, który w ostatnim czasie odniósł kontuzje i nie wystąpił w trzech turniejach -chwalą swych zawodników dumne trenerki Agata Sasin i Kinga Golenia.

Wstaw komentarz