Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Marzec 18, 2019 | Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwaly

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Wielkogabarytów ciąg dalszy

Wielkogabarytów ciąg dalszy

| Dnia 11, Mar 2019

 

Pierwsza w tym roku objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych z terenu miasta potrwa do 22 marca. Organizuje ją Urząd Miejski, a odpady odbiera EkoRegion.

Harmonogram:

poniedziałek (11 marca): Bardowskiego, Grabowa, Konopnickiej, PCK, Próżna, Sempołowskiej, Targowa i Trębacka.

wtorek (12 marca): 15. Pułku Piechoty Wilków, Cmentarna, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Kochanowskiego, Krakowska, Lecznicza, Ludowa, Mielczarskiego, Miodowa, Niecała, Nowa, Odrodzenia, Ostatnia, Pawia, Pomorska, Przejazd, Robotnicza, Rycerska, Skośna, Skrajna, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Średnia, Świątka, Tkacka, Toruńska, Ułańska, Wysoka, Zacisze, Zagajnikowa i Zielona.

środa (13 marca): Jutrzkowicka, Kilińskiego, Orla, Jana Pawła II, Moniuszki i Wileńska.

czwartek (14 marca): Kunickiego, Łaska, Parkowa, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Wiejska, Wolnościowa i Wrzosowa.

piątek (15 marca): Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dereniowa, Glebowa, Gromadzka, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Laskowa, Leszczynowa, Liściasta, Łączna, Malinowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Osikowa, Piątkowska, Rolnicza, Topolowa, Wiązowa, Żniwna i Żytowicka.

poniedziałek (18 marca): Gospodarcza, Jasna, Karniszewicka, Pogodna, Polna, Wodna i Ziemna.

wtorek (19 marca): Bociania, Brauna, Brzoskwiniowa, Chmielowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Eichlera, Gajowa, Gruntowa, Jodłowa, Kąkolowa, Leśna, Lisia, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Modrakowa, Napierskiego, Oliwkowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Podmiejska, Poziomkowa, Słonecznikowa, Śliwkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Torowa, Trawiasta, Warzywna, Wiśniowa i Wspólna.

środa (20 marca): Barucha, Batorego, Bystra, Ciepła, Familijna, Garncarska, Gdańska, Kapliczna, Konopna, Kresowa, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Majdany, Miętowa, Młynarska, Modrzewiowa, Mostowa, Nastrojowa, Okulickiego, Piaskowa, Pietrusińskiego, Piłsudskiego, łnocna, Przyjazna, Radosna, Sejmowa, Sikorskiego, Stary Rynek, Szczęśliwa, Widzewska, Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska, Zdrojowa, Żwirki i Wigury.

czwartek (21 marca): Konstantynowska, Partyzancka, Rypułtowicka, Rzgowska i Warszawska.

piątek (22 marca): Chłodna, Pułaskiego, św. Jana, św. Rocha, Traugutta i Zamkowa.

Szczegóły w spółce Eko-Region tel. (42) 215-51-41 lub w wydziale ochrony środowiska Urzędu Miejskiego tel. (42) 22-54-628, (42) 22-54-629.

Wstaw komentarz