Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 31, 2020 | Imieniny: Anieli, Petroneli

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Psy na treningu

Psy na treningu

| Dnia 13, Kwi 2019

 

Port Łódź zaprasza właścicieli czworonogów na tegoroczną inaugurację Strefy Treningowej dla psów, która odbędzie się 14 kwietnia. Będzie zabawa, nauka posłuszeństwa, a także możliwość bezpłatnego zachipowania swojego pupila.

Profesjonalna Strefa Treningowa dla psów znajduje się na terenie zewnętrznym Portu Łódź (od strony sklepu IKEA) i od chwili jej uruchomienia cieszy się ogromną popularnością.

Centrum zaprasza na bezpłatny event, który odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) w godz. 11.0017.00. W Strefie Treningowej gościć będą behawioryści ze szkoły Team Dog, którzy zademonstrują, jak bawić się ze zwierzakiem na torze przeszkód czy w tunelu, a także zorganizują zabawy węchowe rozwijające percepcję psów.

Specjaliści odpowiedzą też na wszelkie pytania zadawane przez właścicieli domowych pupili. Na miejscu będzie obecna także profesjonalna groomerka, która udzieli porad z zakresu higieny i strzyżenia psów.

W Strefie Treningowej pojawi się również AnimalBus, w którym będzie można bezpłatnie zachipować pupila oraz sprawdzić, czy chip wszczepiony wcześniej zwierzakowi został oficjalnie zarejestrowany. Do bezpłatnego chipowania Centrum zaprasza również właścicieli kotów, a nawet świnek morskich.

W Strefie Treningowej dla psów udostępnionej przez Port Łódź znajdują się: równoważnia, slalom, tunel, a także pochylnia i kładka.

Taki swoistyplac zabaw” to także wiele radości dla pupili i odpowiednia aktywność utrzymująca czworonogi w zdrowiu i dobrej kondycji.

Wstaw komentarz