Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sierpień 18, 2019 | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Puchar Polski w szosowych maratonach rowerowych

Puchar Polski w szosowych maratonach rowerowych

| Dnia 10, Maj 2019

W niedzielę, 19 maja, po raz pierwszy w naszym mieście Pabianickie Towarzystwo Cyklistów organizuje w ramach Dni Powiatu Pabianickiego Puchar Polski w szosowych maratonach rowerowych.

– Zapisało się już prawie dwieście osób, które przyjadą na zawody z całej Polski, od Pomorza aż po Tatry – mówi Tomasz Olban, prezes sekcji kolarskiej PTC.

Kolarze wystartują na dystansach: mini 65 km, mega 130 km, giga 190 km. Są to kobiety i mężczyźni w różnych kategoriach wiekowych, na rowerach do wyboru szosowych lub innych.

– Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach również na dystansach krótszych, również do wyboru 20 km lub 40 km – dodaje prezes Olban.

Rodzina to minimum trzy osoby, w tym jedna kobieta. Na tych samych dystansach można się zapisać indywidualnie i losowo pojechać z kimś w towarzystwie (grupy 8-10 osób).

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy wraz z kuponem żywieniowym oraz pamiątkowy medal. Uczestnicy biorą również udział w losowaniu nagród ufundowanych przez sponsorów, między innymi przez sklepy rowerowe Alpina. Dla zwycięzców pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii przygotowano statuetki Pucharu Polski 2019.

 

Wstaw komentarz