Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sierpień 18, 2019 | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Sukcesy pingpongistki

Sukcesy pingpongistki

| Dnia 13, Maj 2019

 

W Łowiczu rozegrano mistrzostwa województwa łódzkiego żaczek i żaków w tenisie stołowym, które były eliminacją do finałów mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.

W zawodach bardzo dobrze spisała się młoda zawodniczka MUKS Włókniarz Pabianice Kinga Mikulska (na zdjęciu pierwsza z lewej). Zajęła III miejsce w grze pojedynczej i II miejsce w grze podwójnej w parze z Agatą Pakułą MLUKS Brzeziny. Nasza zawodniczka, podobnie jak jej partnerka z gry deblowej, uzyskała awans na MP.

Dzień później, 12 maja, w Bilczy rozegrano turniej międzywojewódzki młodziczek. I tu nasza zawodniczka Kinga Mikulska spisała się dobrze w turnieju indywidualnym, zajmując miejsca V-VIII (tylko jedna przegrana z późniejszą zwyciężczynią), a w grze deblowej wraz z Julią Bartoszek z Rawy Mazowieckiej zajęła IV miejsce.

Wstaw komentarz