Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Luty 28, 2020 | Imieniny: Gabriela, Anastazji

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Trening z mistrzynią

Trening z mistrzynią

| Dnia 16, Maj 2019

 

Na „Strzelnicy” odbył się kolejny z zaplanowanych otwartych treningów z mistrzem. 12 maja poprowadziła go Milena Grabska-Grzegorczyk i Bartek Grzegorczyk.

Reprezentantka Polski i drużynowa medalistka mistrzostw Europy i świata w biegu 24-godzinnym wspólnie z Bartkiem Grzegorczykiem prowadzą bloga o bieganiu „Długa ścieżka”.

Organizatorem zabawy w parku Wolności był Pabianicki Klub „O co biega”.

To kolejny sprawdzian przed planowanymi w czerwcu mistrzostwami Polski w biegu na 100 kilometrów – powiedział Piotr Kardas, dyrektor zawodów UltraPark Weekend.

Brak słońca i lekkie ochłodzenie nie zniechęciło uczestników, którzy przybyli do Pabianic z całego województwa. Był to jeden z ostatnich tak długich treningów. Dwudziestu uczestników wybiegało tego dnia wspólnie ponad 300 km.

W czerwcu Pabianice będą gospodarzem mistrzostw Polski w biegu na 100 km. Podczas trzydniowej imprezy (7-9 czerwca) rozegrane zostaną również zawody w biegu 48-godzinnym (jedyne tego typu zawody w Polsce) oraz ultramaraton 50 km.

– Zachęcamy miłośników biegania do uczestnictwa zwłaszcza w tej ostatniej konkurencji. Przygotowaliśmy dla pabianiczan chcących sprawdzić się na tym dystansie ciekawą promocję – mówi Robert Lewera, prezes klubu „O co biega”. – Warto przypomnieć, że aby stać się właścicielem wspaniałego medalu i być sklasyfikowanym, nie trzeba przebiec całego 50-kilometrowego dystansu.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w parku Wolności. Biegacze będą się zmagali na pętli o długości nieco ponad 1500 m. Leśny charakter parku i gładka asfaltowa ścieżka, po której będą biegać, są jego wyjątkowym atutem.

W biegach wystartuje kilkunastu medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata. Warto zapisać się na UltraPark Weekend, aby po prostu pobiec czy porozmawiać z utytułowanymi zawodnikami, reprezentantami Polski w biegach ultra.

Regulamin i zapisy na stronie: www.ultrapark.pl

Wstaw komentarz