Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Wrzesień 19, 2019 | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Studenci seniorzy już na wakacjach

Studenci seniorzy już na wakacjach

| Dnia 12, Cze 2019

 

W poniedziałek w Miejskim Ośrodku Kultury spotkali się studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby uroczyście zakończyć swój akademicki rok.

Prezes Ewa WadowskaFilarska powitała zaproszonych gości, w tym prezydenta Grzegorza Mackiewicza, Floriana Wlaźlaka, przewodniczącego Rady Powiatu, i Jacka Wróblewskiego, członka Zarządu Powiatu, oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych Uniwersytetów III Wieku z Łasku i Zduńskiej Woli. Następnie zrelacjonowała miniony rok.

Miłym akcentem poniedziałkowej uroczystości były przyznane wyróżnienia. Tytuł Zasłużony dla UTW w Pabianicach” otrzymała Maria Wrzos-Meus, dyrektor MOK-u. „Honorowymi Słuchaczami UTW w Pabianicach” zostały Anna Rynkiewicz i Teresa Kmieć. Pani prezes za wielkie zaangażowanie i pasję z jaką działa na rzecz Uniwersytetu otrzymała podziękowania i bukiety kwiatów od przedstawicieli starostwa. Niespodziankę sprawił prezydent.

Spełniam życzenie słuchaczy powiedział Grzegorz Mackiewicz i podarował Uniwersytetowi sprzęt nagłaśniający, który przyda się podczas studenckich autokarowych wycieczek.

Atrakcją zakończenia roku akademickiego był urokliwy recital przystojnego aktora Tomasza Stockingera, znanego z wielu ról filmowych i teatralnych.

Wstaw komentarz