Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 24, 2019 | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

Przewiń do góry

Góra

komentarzy 5

Rafał Madaj zastępcą wójta Ksawerowa

Rafał Madaj zastępcą wójta Ksawerowa

| Dnia 04, Lip 2019

Rafał Madaj w dniu dzisiejszym (4 lipca) został zastępcą Adama Topolskiego, wójta gminy Ksawerów.

Rafał Madaj to były radny miejski. Swoją przygodę z samorządem rozpoczął w 2014 roku, kiedy do dostał się do RM z ramienia klubu PiS. Od samego początku był bardzo aktywny. Na sesjach bardzo często zabierał głos, walczył m.in. o sesje Rady Miejskiej online, wdrożenie programu mieszkanie plus na terenie miejskim przy ul. Szpitalnej czy budowę hali sportowej. Pełnił także rolę rzecznika prasowego PiS.

W wyborach samorządowych 2018 uzyskał aż 675 głosów. Nie wystarczyło to jednak, by ponownie dostać się do Rady Miejskiej.

Rafał Madaj jest geodetą. Pracował on w firmie Macieja Łuczaka, który jest senatorem. Teraz ma być drugą najważniejszą osobą w gminie Ksawerów. To niewątpliwie awans i zdobywanie dużego doświadczenia u boku tak wytrawnego samorządowca, jakim jest Adam Topolski.

Rafał Madaj zastępcą wójta został dzisiaj, 4 lipca. W gminie Ksawerów będzie zajmować się inwestycjami, gospodarką przestrzenną, przetargami.

Na pewno go wykorzystamy i nie będzie siedział bezczynnie. Liczę na jego młode i kreatywne pomysły – powiedział Adam Topolski, wójt gminy Ksawerów.

Komentarze:

 1. gość

  On tak bez żadnego trybu?! Też mi awans 😀 W RM go nie chcieli, to we wsi będzie zarządzał…

 2. Bartek

  Panie Rafale, tajemnica wyszła szybciutko ha ha

 3. BAWÓŁ

  Gratulacje!!!

 4. POwodzenia

 5. O proszę Senator to potrafi zadbać o SWOICH ludzi

Wstaw komentarz