Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 8, 2019 | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Pokochaj rolki, czyli warsztaty z Kyrtapem i Atomem

Pokochaj rolki, czyli warsztaty  z Kyrtapem i Atomem

| Dnia 03, Sie 2019

 

W niedzielę, 4 sierpnia, w godz. 16.00 – 19.00 na rynku przy ulicy Moniuszki 40/42 zapowiada się największa rolkowa impreza tego lata.

Rolki Pabianice razem z I Love Rolki – Łódź zapraszają na spotkanie z duetem profesjonalnych instruktorów sportów wrotkarskich prosto ze stolicy. Patryk „Kyrtap” Przyczyna i Tomasz „Atomek” Karwowski w pierwszą niedzielę sierpnia udowodnią, że rolki można pokochać.

Zarażam miłością do rolek. Skutecznie” – pisze o sobie Patryk, instruktor w Kyrtap Rolki. Facet o niebanalnym poczuciu humoru, który z każdej rolkowej niedojdy wykroi skatera jak się patrzy.

Tomek, szalony i spontaniczny inicjator projektu „Atomowe Role”, dla którego najcenniejszą nagrodą jest uśmiech dzieciaków zadowolonych z jego zajęć. Dzięki niemu nasi milusińscy na pewno nie będą się nudzić, a jazda na rolkach stanie się dla nich najlepszą alternatywą na spędzanie wolnego czasu.

– Na naszych warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjmujcie zatem rolki z czeluści szaf, zakładajcie kaski na głowę, bo one będą waszym jedynym biletem wstępu, i szykujcie się na szaloną przygodęmówi blogerka Biegalinka z klubu Rolki Pabianice. – Nieważny jest poziom, na jakim jeździcie, będzie coś zarówno dla amatorów, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach są kaski, które będzie można wypożyczyć na miejscu, natomiast ich liczba jest ograniczona. Mile widziane będą również ochraniacze. Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/346564272675737/

Impreza jest objęta patronatem prezydenta Pabianic, a wodę dla uczestników zapewnia ZWiK.

Wstaw komentarz