Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 8, 2019 | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Niedziela upłynęła pod znakiem rolek

Niedziela upłynęła pod znakiem rolek

| Dnia 05, Sie 2019

 

To było istne rolkowe szaleństwo. Do Pabianic przybyli nawet instruktorzy z Warszawy.

W niedzielę na rynku przy Moniuszki odbyła się rolkowa impreza. Na zaproszenie grup Rolki Pabianice, założonej przez blogerkę Biegalinkę, oraz I love Rolki Łódź do naszego miasta przybyli nietuzinkowi instruktorzy z Warszawy: Patryk „Kyrtap” Przyczyna i Tomasz „Atom” Karwowski.

Po wspólnej rozgrzewce grupa około 60 osób podzieliła się na dorosłych i dzieci. Dzieciakami dowodził Atom, który zorganizował zajęcia z podstaw jazdy na rolkach połączonych z wyśmienitą zabawą. Były przejazdy pod poprzeczką, slalomy między kubeczkami, a także nauka hamowania, zakręcania oraz próby utrzymania równowagi na sztucznej trawie.

Dzieciaki bawiły się doskonale i większość pozostała na zajęciach pomimo nagłego załamania się pogody – mówi blogerka Biegalinka.

Dorośli pod czujnym okiem Kyrtapa skakali z rampy, ćwiczyli technikę hamowania slidem, skakali przez poprzeczkę oraz uczyli się przejeżdżać pod nią. Kyrtap wykazał się pomysłowością, by swoich kursantów solidnie zmęczyć.

Na pabianickich warsztatach oprócz mieszkańców naszego miasta pojawili się także goście z Łodzi i Zgierza. Do dyspozycji uczestników była woda ze ZWiK-u, a także małe upominki na zakończenie zajęć.

Biegalinka zapowiada, że to nie ostatnie takie warsztaty. Grupa Rolki Pabianice będzie organizować je w przyszłości.

Wstaw komentarz