•

W Radomiu odbyły się otwarte mistrzostwa województwa mazowieckiego kadetów i juniorów w zapasach. W sobotę, 14 września, do rywalizacji stanęło 120 zawodników, w tym 9 zawodników z PTC.

Najlepszym zawodnikiem PTC w kadetach okazał się Miłosz Domagała w wadze 80 kg, który po wygraniu dwóch pojedynków eliminacyjnych wygrał walkę finałowa z kolegą klubowym Kacprem Trębaczem. O krok od wygrania walki finałowej był Igor Saktura w wadze 71 kg, który prowadził od początku na punkty z mistrzem Polski kadetów Rafałem Wójcikiem (Olimpijczyk Radom) i 15 sekund przed końcem przy stanie 5:4 wyszedł za matę i przegrał finał, zdobywając srebrny medal. Trzeci finał z udziałem pabianiczanina Piotra Ludwiczaka w wadze 60 kg odbył się bez historii. Piotrek przegrał 0:8 z Filipem Łysoniem (AKS Piotrków Trybunalski). W tej samej wadze Wiktor Powalski zajął III miejsce.

W juniorach medal zdobył tylko Sebastian Szymczyk. W kategorii 72 kg wywalczył brąz. Walkę o finał przegrał, podobnie jak Igor, na 8 sekund przed końcem, prowadząc 2:1.