• W środę, 25 września, na stadionie PTC przy ulicy Sempołowskiej odbył się finał Wojewódzkiego Pucharu Polski kobiet.

Naprzeciwko siebie stanęły piłkarki PTC Pabianice (które by dojść do finału pokonały Astorię Szczerców 3:0 i Kotan Ozorków 3:0) i Włókniarza Konstantynów. Mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska, gdzie stroną przeważającą byli goście. Pierwsza połowa bezbramkowa. Druga była już zdecydowanie bardziej emocjonująca. W 48. minucie bramkarka gości źle podała piłkę przed polem karnym i przejęła ją Anna Owczarz, ale jej strzał na pustą bramkę okazał się niecelny. W 56. minucie Andżelika Błoch zamknęła dośrodkowanie z prawej strony boiska i piłka wpadła do siatki. Sędzia odgwizdał jednak dotknięcie ręką i gol nie został uznany. W 64. minucie świetne podanie za linię obrony posłała Aleksandra Próbka, adresując je do Błoch. Ta skrzydłowa przelobowała bramkarkę Włókniarza i wprowadziła w ekstazę całą swoją drużynę wraz ze sztabem szkoleniowym. Kilka minut później padł kolejny gol dla PTC. Tym razem Anna Owczarz trafiła do siatki. Jednak i tym razem arbiter gola nie uznał, gdyż zawodniczka była na pozycji spalonej. W 74. minucie po faulu na Andżelice Błoch, którego dokonała bramkarka gości, sędzia podyktował rzut karny. Strzał Joanny Błaszczyk obroniła bramkarka Włókniarza Beata Rogowska. Wynik meczu 1:0.

Skład PTC: M. Kociołek – Jakóbczak, Próbka, Łagowska, Karpińska – Błoch, E. Kociołek (75′ Wróblewska), Forc, Owczarz, Małek – Kania (45′ Błaszczyk).

Piłkarki PTC pierwszy raz w historii zdobyły Wojewódzki Puchar Polski. Otrzymały 5000 zł od Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz 20 piłek ufundowanych przez prezydenta Grzegorza Mackiewicza. Teraz przed nimi szczebel ogólnopolski.