• W stolicy pięć zawodniczek UKS Korona rywalizowało w Grand Prix młodzika (U15) i krajowym turnieju juniora młodszego (U17) podczas XVI otwartego festiwalu badmintona.

Pabianice reprezentowały: Amelia Jaworska, Nikola Nowińska, Aleksandra Jacoń, Hanna Użak i Klaudia Płusa. Dziewczyny dzielnie walczyły na kortach, nie oddając punktów rywalom za darmo. Na podium stanęły tylko dwie nasze zawodniczki w grze podwójnej: Amelia Jaworska – junior młodszy (U17), w grze podwójnej zajęła III miejsce w parze z Joanną Kulawiak (UKSB Milenium Warszawa); Nikola Nowińska – młodzik (U15) w grze podwójnej zajęła także III miejsce w parze z Anną Kotlarską (MKS Garwolin).

27 października do Szczercowa na VIII otwarty turniej badmintona o puchar wójta gminy pojechała natomiast Anna Ciężka. Zawodniczka UKS Korona wywalczyła II miejsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 i młodsze.