Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 28, 2020 | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Mąż kradł, żona sprzedawała

Mąż kradł, żona sprzedawała

| Dnia 07, Lis 2019

Zatrzymano małżeństwo zamieszane w kradzież artykułów spożywczych oraz parafarmaceutyków. On okradał hurtownię, w której pracował, a ona wystawiała skradziony towar na portalach internetowych.

– Przestępczy proceder, z którego para uczyniła sobie stałe źródło dochodu, trwał dwa lata mówi Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy policji.

26-latek, będąc pracownikiem jednej z hurtowni, wynosił artykuły spożywcze i parafarmaceutyki. Towar przywoził do domu, po czym jego żona odsprzedawała go po okazyjnych cenach na portalach internetowych.

Podczas przeszukania ich mieszkania kryminalni ujawnili 30 kartonów z trefnym towarem. Były to owoce w puszkach, nadziewane papryki czy tuńczyki, a także parafarmaceutyki w postaci termometrów, szczoteczek do zębów, dozowników na leki, gazików. Kolejnych kilkanaście puszek znaleziono w samochodzie. Właściciele hurtowni oszacowali straty na kilka tysięcy złotych.

Zatrzymane małżeństwo usłyszało zarzuty w środę, 6 listopada. On odpowie za kradzież, a jego 23-letnia żona za paserstwo. Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wstaw komentarz