Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 28, 2020 | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Oficjalne otwarcie Amazona

Oficjalne otwarcie Amazona

| Dnia 07, Lis 2019

W oficjalnym otwarciu Centrum Logistyki w Pawlikowicach wziął udział między innymi prezydent Pabianic i wójt gminy Pabianice.

7 listopada po 10 miesiącach prac budowlanych oraz etapie rozruchu Centrum Logistyki ECommerce w Pawlikowicach zostało oficjalnie otwarte. Dziś pracuje w nim już kilkaset osób, a docelowo firma planuje zwiększyć zatrudnienie do ponad 1000 pracowników.

Amazon ogłosił także, że przy współpracy z lokalnymi artystami stworzy na zewnętrznej ścianie nowo powstałego budynku mural. Motywem przewodnim grafiki będzie specyfika pracy w centrum, a przy jej tworzeniu autorów wesprą koncepcyjnie sami pracownicy firmy.

To pierwszy tak specjalistyczny budynek firmy w Polsce. Na powierzchni ponad 45.000 metrów kwadratowych w rok od otwarcia pracę znajdzie ponad 1000 pracowników. Już dziś kilkaset osób odbiera, pakuje i wysyła do klientów przedmioty, takie jak artykuły użytkowe (w tym chemię gospodarczą i środki czystości) oraz przemysłowe.

Nasze Centrum to niezwykły budynek, w którym pracują równie niezwykli ludzie. Cieszę się, że udało nam się zbudować świetny zespół i z radością czekamy na nowych jego członków powiedział podczas otwarcia Cezary Pieczetowski, dyrektor Centrum Logistyki Amazon w Pawlikowicach.

W Centrum Logistyki Amazon w Pawlikowicach pracują zarówno osoby zajmujące stanowiska poziomu początkowego, jak i specjaliści w branży IT, finansach, HR, logistyce czy inżynierii. Rekrutację rozpoczęto na kilka miesięcy przed otwarciem.

Oferta Amazona to konkurencyjne wynagrodzenie rozpoczynające się od 20 zł brutto za godzinę i bogaty pakiet benefitów, który obejmuje prywatną opiekę zdrowotną, bezpłatny transport do pracy i z powrotem na wyznaczonych trasach, ciepłe posiłki za złotówkę, ubezpieczenie na życie i wiele więcej. Dodatkowo, w ramach programuPostaw na swój rozwój” firma pokryje nawet 95% kosztów kursów, podczas których pracownicy zdobywają umiejętności, szczególnie poszukiwane na rynku pracy.

Informacje na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji dostępne są na stronach www.myamazonjob/lodz oraz www.pracujwamazon.pl

 

Wstaw komentarz