Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 28, 2020 | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Dzieci z Sejmowej obdarowane przez Rossmanna

Dzieci z Sejmowej obdarowane przez Rossmanna

| Dnia 08, Lis 2019

3. edycja akcjiPomagamy jak umiemy” w drogeriach Rossmann zakończona. Wśród 29 obdarowanych instytucji w województwie łódzkim znalazła się pabianicka placówka opiekuńczowychowawcza nr 5 z ulicy Sejmowej 2.

Nasza placówka zebrała 11.143,23 zł z 5 milionów zebranych w akcji, które dotrą do 250 organizacji w całej Polsce. W województwie łódzkim: kosmetyki, artykuły higieniczne, chemia czy karma dla zwierząt, trafią do 29 instytucji.

Co roku pomagamy domom dziecka, samotnej matki, hospicjom, fundacjom na rzecz chorych i seniorów, a także schroniskom dla zwierząt mówi przedstawiciel Rossmanna Jakub Jankowski.

Pomocw postaci dostępnych w Rossmannie produktów o tej wartościjeszcze przed świętami Bożego Narodzenia trafi do potrzebujących. Organizacje zawsze same wybierają, co z asortymentu Rossmanna jest im najbardziej potrzebne: pieluchy, kosmetyki, chemia czy karma dla zwierząt (lista liczy ponad blisko 1300 artykułów).

W województwie łódzkim pomoc trafiła do 4 domów dziecka, 5 organizacji działających na rzecz zwierząt, 2 stowarzyszeń pomagających osobom niepełnosprawnym, 3 placówek opiekuńczowychowawczych (w tym Pabianice) oraz licznych prężnie działających fundacji.

Finał naszej akcji jest najlepszym dowodem na to, że razem można góry przenosić. Pracownicy Rossmanna chętnie włączają się w inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i namawiają klientów do skanowania aplikacji Klubu Rossmann. Klienci z radością angażują się w pomoc: skanują aplikację nawet przy niewielkich zakupach, chwalą się w mediach społecznościowych liczbą uzbieranych i przekazanychpomocowych” punktów dopowiada Jakub Jankowski.

Razem robimy coś pożytecznego: wspieramy ludzi, którzy poświęcają swoje życie, wolny czas pomaganiu na co dzień tym, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują. Po prostuPomagamy jak umiemy”.

Wstaw komentarz