• Koszykarki PTK Grot TomiQ Pabianice zaliczyły drugą i trzecią wygraną w sezonie. Rywalkami były rezerwowe zespoły Enei AZS AJP z Gorzowa Wielkopolskiego.

W pierwszym meczu o zwycięstwie pabianiczanek zdecydowała trzecia kwarta, którą podopieczne Sylwii Wlaźlak wygrały różnicą 22 punktów. Z kolei rozegrany awansem mecz z 9. kolejki przyniósł rozstrzygnięcie w czwartej kwarcie, gdy od stanu 57:49 pabianiczanki doprowadziły do korzystnego dla siebie rezultatu 70:64. Główne role w tej kwarcie zagrały: Dziwińska 8 pkt. (dwa celne rzuty za 3), Zuchora 5 pkt. (celny rzut za 3), Telenga 4 pkt. i Grzelak 4 pkt., rzucając rywalkom 21 punktów.

W Gorzowie w barwach PTK na pierwszoligowych parkietach zadebiutowała 16-letnia wychowanka klubu Julia Serednicka (na zdjęciu), która w dwóch meczach zaliczyła ponad 7 minut gry, notując niecelny rzut za trzy punkty, asystę i przechwyt.

Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. – PTK Grot TomiQ Pabianice 59:85 (20:17, 19:22, 6:28, 14:18)

PTK: Grzelak 22, Danych 20, Telenga 13, Boniecka 9, Pisera 6, Szymańska 5, Zuchora 4, Dziwińska 3, W. Dolewa 3, Serednicka.

Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. – PTK Grot TomiQ Pabianice 64:70 (20:20, 25:23, 12:6, 7:21)

PTK: Dziwińska 16, Telenga 15, Grzelak 14, Zuchora 9, Szymańska 8, Danych 6, Pisera 2, Boniecka, Serednicka.