Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Listopad 25, 2020 | Imieniny: Erazma, Katarzyny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Pabianicki rozkład jazdy

Pabianicki rozkład jazdy

| Dnia 09, Sty 2020

Przez cały najbliższy weekend będziemy bawić się i pomagać podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie czekają nas atrakcje i licytacje?

Orkiestra WOŚP zacznie grać już w piątek (10 stycznia) w szkołach podstawowych. Oprócz tego atrakcje w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie. O godzinie 17.30 rozpocznie się aukcja PrzydaSie. O godz. 10.00 zumba i koncert zespołu PEWEX, a o 20.00 – fitness.

W sobotę (11 stycznia) zaplanowano: festyn Dzieci – Dzieciom, maraton zumby, zawody nerf, rodzinną jogę, miniFinały. Nowością będzie mecz koszykówki „Żony kontra mężowie”. Pub Zielona Górka również otwiera się na WOŚP i organizuje koncert „Gitarzystów po 40-stce”.

W niedzielę o godz. 10.00 na Lewitynie ruszy kolejny pabianicki bieg pt. „Policz się z cukrzycą” oraz morsowanie. W hali powiatowej o godz. 9.00 – zawody w piłkę nożną.

O godzinie 15.00 w niedzielę (12 stycznia) na parkingu Centrum Handlowego Echo zacznie się Wielki Finał. Na scenie prezentować się będą m.in.: „Lovehicle”, „Heima” i „Wczasy”. Koncerty przeplatane będą licytacjami. Głównym przedmiotem jest oczywiście złote serduszko.

O godz. 20.00 rozbłyśnie światełko do nieba. I tak już od 28 lat! Siema!

Krew dla Orkiestry

Jak co roku honorowi krwiodawcy z Pabianic i powiatu pabianickiego oddaja krew na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Akcja ruszyła w tym tygodniu. W piątek, 10 stycznia, krew będzie można oddać w punkcie pobrań w Pabianickim Centrum Medycznym w godzinach jego pracy, czyli od 8.00 do 11.30. W dniu 28. Finału WOŚP, czyli w niedzielę, 12 stycznia, krew będzie można oddać w tym samym miejscu w godzinach od 9.00 do 12.00.

– Wśród wszystkich, którzy w tym okresie oddadzą krew, zostanie wylosowany upominek ufundowany przez darczyńcę – zapewnia Rejonowa Rada HDK PCK w Pabianicach.

Przypominamy, w tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Nie przegapcie wolontariuszy WOŚP!

Wstaw komentarz