• W sobotę, 11 stycznia, rozegrano halowe mistrzostwa województwa łódzkiego w lekkiej atletyce w kategorii młodzików. Zawodnicy UKS Azymut Pabianice zdobyli aż cztery medale – wszystkie w konkurencjach wytrzymałościowych. Pierwszy medal zdobyła Kaja Młynarczyk, która na „kratce” wyprzedziła o 0,9 sekundy Emilię Kałużę z UMKLS START Wieruszów. Tym samym zdobyła srebro w biegu na 600 metrów, uzyskując na mecie czas 1:53,06. Równie świetnie pobiegł Kacper Kurowski w biegu na 1000 m. Za rywala miał on Kacpra Ulińskiego z MKS Aleksandrów, który legitymował się w 2019 r. najlepszym wynikiem w Polsce w kategorii do lat 14 na tym dystansie. Ostatecznie zawodnik z Aleksandrowa zwyciężył, wyprzedzając biegacza Azymutu na ostatniej prostej. Kacper zajął II miejsce i uzyskał czas 2:54,54, tym samym wypełnił normę na V klasę sportową. Zdobycze medalowe powiększyli: Kornelia Łabieniec, która była trzecia na 2 km z czasem 8:09,71 oraz Maciej Sztranek, który był drugi w biegu na 2000 m z czasem 8:07,52.