Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Listopad 25, 2020 | Imieniny: Erazma, Katarzyny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Urodziny z atrakcjami

Urodziny z atrakcjami

| Dnia 05, Mar 2020

Noc zakupów, koncert urodzinowy z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej, najpopularniejsi TikTokerzy oraz niespodzianki dla dzieci – takie atrakcje w marcu przygotował Port Łódź z okazji swoich 10. urodzin.

NOC ZAKUPÓW

Już 13 marca (piątek) w godzinach 20.00 – 23.00 Centrum zaprasza na noc zakupów, podczas której będzie można trafić na perełki z najnowszych kolekcji modowych, wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz hitów kosmetycznych. Do akcji przyłącza się też strategiczny partner Portu Łódź – sklep IKEA.

GWIAZDY NA SCENIE

Port Łódź zaprasza na koncert urodzinowy w sobotę, 21 marca. Na scenie o godzinie 17.20 wystąpi jedna z najpopularniejszych obecnie gwiazd polskiej sceny muzycznej, uwielbiana szczególnie przez młodsze pokolenie, Roksana Węgiel. O godzinie 19.00 rozpoczną się kolejne muzyczne atrakcje. Na scenie w Atrium wystąpi zespół Blue Café z Dominiką Gawędą, który od ponad 20 lat święci triumfy na koncertach w Polsce i za granicą.

TIKTOKERZY ORAZ EKPERYMENTARIUM

21 marca około godziny 14.00 w Centrum pojawią się jedni z najpopularniejszych twórców działających na polskim TikToku: Roksana Orłowska, Kamil Kossakowski, Sebastian Kowalczyk, Krystian Ziętkowski, Ula Woźniak, Cezary Nykiel, Mansur Bikeev (Ciapur), Kinga Wilczewska, Paulina Paola i Patrycja Widera.

W godzinach 13.10 – 13.40 oraz 14.25 – 14.55 Port zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do niezwykłego świata nauki. W eksperymentarium zlokalizowanym w atrium będzie można zobaczyć fantastyczne sztuczki, takie jak znikająca woda czy wielki wybuch.

10-METROWY TORT

O godzinie 20.00 odbędzie się uroczyste pokrojenie urodzinowego tortu. Pierwszy kawałek ciasta ukroi dyrektor Andrzej Cieślik.

Wstaw komentarz