• W kolejnym meczu grupy mistrzowskiej II ligi, walczącej o miejsce premiowane awansem do I ligi, SPR Pabiks pokonał na własnym parkiecie Olimpię Biała Podlaska.

Mecz niezwykle emocjonujący do ostatnich minut, głównie z powodu słabej gry gospodarzy w drugich 30 minutach. Do przerwy Pabiks grał skutecznie pod bramką rywala, a w bramce bardzo dobrze spisywali się pabianiccy bramkarze (głównie Biernat). Stąd prowadzenie różnicą siedmiu goli (18:11). Po przerwie zespół Sebastiana Rajcherta przeszedł negatywną metamorfozę i stracił wypracowany wcześniej dorobek. Gdy goście doprowadzili do remisu 26:26, zaczęły się problemy. Na szczęście nerwową końcówkę lepiej rozegrali pabianiczanie, dla których przy stanie 31:31 decydującego gola strzelił Bilichowski.

SPR PABiKS Impact Pabianice – Olimpia Biała Podlaska 32:31 (18:11)

Pabiks: Biernat, Sańpruch, Kuśmierczyk 12, Skowroński 6, Pietrzykowski 3, Gościłowicz 3, Walocha 2, Laskowski 2, Bilichowski 2, Domagalski 1, Stężała 1, Nowicki, Mielczarek, Kozak.