• W łódzkim parku Baden-Powella w sobotę, 7 marca, rozegrano mistrzostwa województwa łódzkiego w biegach przełajowych. Na starcie stanęła czołówka lekkoatletów w kategoriach U14, U16, U18 i U20.

Zawodnikom UKS Azymut udało się zdobyć aż cztery medale. Najlepiej spisał się Jan Sztranek, który w kategorii U18 nie dał żadnych szans swoim rywalom i stanął na najwyższym stopniu podium. Srebrny medal wywalczył Franek Krempiński w kategorii U14. Medale brązowe zdobyli Maciej Andrzejczak w kategorii U20 i Kacper Kurowski w kategorii U16.

Następnego dnia, 8 marca, reprezentantka Azymutu Pabianice Kinga Królik wygrała wśród kobiet bieg przełajowy na 5 km, który odbył się w ramach cyklu CITY TRIAL. Uzyskała bardzo dobry czas 17:40. Kinga w klasyfikacji generalnej uplasowała się na IX miejscu.