Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 1, 2020 | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

| Dnia 24, Mar 2020

Szanowni Państwo!

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach w związku z informacją jaka ukazała się na stronach internetowych informuje, że: nie zawiesza swojej działalności, lecz jedynie zamyka swoje biuro przy ulicy Moniuszki 16 w Pabianicach – do odwołania. Za informację, która być może wprowadziła niektórych z Państwa w błąd – serdecznie przepraszamy!

Nadal działamy, planujemy przyszłość, a jedynie zmieniliśmy formę kontaktu z osobistego na elektroniczny i za pomocą poczty. Ma to oczywisty związek z decyzjami, jakie podejmuje rząd w celu ograniczenia rozszerzania się koronawirusa.

Przypominamy, iż można się z nami kontaktować poprzez e-maila: pckpabianice@interia.pl lub pocztą na adres: Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach, ul. Moniuszki 16, 95-200 Pabianice.

Przypominamy również, iż aktualnie, aż do odwołania, nie przyjmujemy i nie wydajemy żadnej odzieży. Używaną odzież można zostawiać w pojemnikach z naszym logo.

Korzystając z okazji, informujemy, iż nadal jest potrzebna krew każdej grupy i można ją oddawać codziennie (poza sobotą i niedzielą) w punkcie pobrań krwi w Pabianickim Centrum Medycznym (szpital miejski) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 11.00.

Szanowni Państwo!

Ponad 100 lat działamy poprzez i dla ludzi. Jednak w obecnych warunkach nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć naszych działaczy i niepełnoletnich wolontariuszy przed zarażeniem się koronawirusem, stąd takie a nie inne decyzje odnośnie pracy naszego biura.

Z upoważnienia Zarządu

Oddziału Rejonowego PCK w Pabianicach

prezes Andrzej Chałupka

Wstaw komentarz