Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 25, 2020 | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Nauczycielka toczy walkę o życie

Nauczycielka toczy walkę o życie

| Dnia 21, Maj 2020

Ma 53 lata, od 30 pracuje jako nauczyciel w szkole podstawowej. Ma wspaniałą rodzinę, kochającego męża i cudowną córkę Paulinę. W marcu 2019 roku zdiagnozowano u Violetty złośliwego raka piersi, typ zrazikowy, bardzo agresywny i nieprzewidywalny.

– Dzielnie czekałam do operacji, którą przeprowadzono w październiku ubiegłego roku – napisała w sieci pabianiczanka. – Mam za sobą cykl chemioterapii oraz operację, które, niestety, nie dały poprawy stanu zdrowia. Rak pozostał zarówno w piersi, jak i w węzłach. Obecnie choroba się rozsiewa – liczne przerzuty do wątroby oraz kości. Proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe na leczenie w niemieckiej klinice.

Klinika w Bad Salzhausen oferuje pomoc z użyciem noża cybernetycznego (CYBERKNIFE). Koszt 3-tygodniowej terapii to około 25 tys. euro plus pobyt.

– Toczę teraz walkę o życie. Nie chcę, aby sprawdziły się słowa Szekspira „Cały świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają”. Pomóż mi nie zniknąć… Wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękuję – napisała Violetta Lacek.

Chcesz pomóc, wejdź na stronę pomagam.pl

https://pomagam.pl/help viola?fbclid=IwAR2MIvIBrLZ1xWdJbN_Y9JbOTqcrrLDTTxcTqojwT0vQJIg2fMohnpomnyg

Wstaw komentarz