Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 25, 2020 | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Tomi i MOJEeKINO.PL

Tomi i MOJEeKINO.PL

| Dnia 22, Maj 2020

Od czwartku, 21 maja, możemy zaprosić swoje ulubione kino do domu!

Tomi uruchamia wirtualną salę kinową. Wraz z innymi kinami studyjnymi w kraju wykorzystują do tego platformę MOJEeKINO.PL.

MOJEeKINO.PL to innowacyjny na skalę światową projekt największego wirtualnego kina, w ramach którego w dedykowanych wirtualnych salach swoje repertuary będzie prezentować kilkadziesiąt kin arthouse’owych z całej Polski. Na otwarcie platformy zaplanowano pokazy filmów, których z powodu pandemii nie zdążyliśmy obejrzeć w kinach tradycyjnych.

Dziś (piątek, 22 maja) o godz. 20.30 Asystentka”. Jane (nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialuOzark” Julia Garner) niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy trafia do pracy jako asystentka potentata branży rozrywkowej, jest w siódmym niebie. Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzenia, czeka ją droga do zatracenia.

W sobotę, 23.05, godz. 20.30 „Żegnaj mój synu”nagroda Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie dla najlepszego aktora i aktorki, ten film miał do nas zawitać w kwietniu.

W niedzielę, 24.05, godz. 20.30 Towar”portugalski dramat z Michaliną Olszańską w roli głównej, który zszedł z afiszy tuż przed planowaną premierą 13 marca.

Na seans widz będzie mógł wejść z poziomu strony www kina Tomi lub z poziomu strony mojeekino.pl. Po wyborze kina kupić bilet, który będzie kosztował 15 zł i będzie aktywny od 20.30 do godziny po zakończeniu seansu.

Wstaw komentarz