• Internetowa Liga Łódzka

Pierwszy mecz ligi to derby Pabianic. Trzecioligowcy z PTC podejmowali pierwszoligowy INWIT Pabianice. W pokoju otwartym Darek Cygan i Darek Warwas z PTC grali przeciwko Zdzisławowi Belingowi i Januszowi Makarukowi. W pokoju zamkniętym do pary PTC Piotr Szczeciński/Igor Reguła dołączyli aktualni mistrzowie Polski: Witold Turant oraz zdecydowanie najbardziej utytułowany pabianicki zawodnik, wielokrotny mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata Marek Tyran. Przegraliśmy 0:20. W drugiej kolejce „fioletowi” pokonali INTRĘ Łódź 13:7. Przed nimi jeszcze 7 meczów.

W zawodach 10. serii FunBridge (wraz z Bridge Base Online – oficjalni partnerzy Polskiego Związku Brydża Sportowego) zostało sklasyfikowanych 14’450 zawodników. Pozycję lidera utrzymał i wygrał z wynikiem 81,62% zawodnik PTC Pabianice Igor Reguła. Podium uzupełniła Flora Langdon z Madrytu oraz reprezentantka Szwajcarii Anvon Messie.

Turnieje popularne PTC Pabianice

W cyklu PTC YAMAHA Online Cup prowadzi para Dariusz Cygan i Dariusz Warwas (po 7 punktów PDF). Podium uzupełnia Teresa Mączka (6 punktów PDF).

Para Jerzy Janio/Igor Reguła wygrała niedzielny wieczorny turniej na zapis maksymalny „Nocny Blues” zorganizowany na platformie BBO (Bridge Base Online) z wynikiem 68,18%. W turnieju startowało 76 par.

Wszystkich, którzy graw sieci towarzysko lub jeszcze nie grają – zachęcamy do gry sportowej. Kontakt przez profil facebook.com/ptcbrydz lub pod numerem tel. 669-470-308.