Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 29, 2020 | Imieniny: Euzebii, Wioletty, Felicjana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Dzieci Świata w Leśnym Przedszkolu

Dzieci Świata w Leśnym Przedszkolu

| Dnia 02, Cze 2020

Dzień Dziecka w Leśnym Przedszkolu przy Zespole SzkolnoPrzedszkolnym w Dłutowie jest zawsze hucznie świętowany. W tym roku obchody przebiegały nietypowo.

Wszyscy pracownicy przedszkola (dyrekcja, nauczyciele, administracja i obsługa) stworzyli kolaż ze swoich zdjęć połączony z wesołymi życzeniami. Panie dyrektorki przekazały ponadto dzieciom życzenia w formie nagrania, które zamieszczono na stronie internetowej placówki.

Przedszkolaki i ich rodzice uczestniczyli w przedszkolnej akcji pt. „Dzieci Świata”, zorganizowanej przez nauczycielki Martę Morawiec i Magdalenę Cieślińską, które były także pomysłodawczyniami tego projektu.

Zadanie polegało na pokazaniu na fotografii własnej pociechy, ucharakteryzowanej i ubranej w dziecko z innego kraju. Rodzice jak zawsze nie zawiedli, byli bardzo kreatywni mówi Magdalena Cieślińska.

Z nadesłanych pomysłów powstał kolaż „Dzieci Świata”, promujący odmienności kulturowe, uczący postawy otwartości i tolerancji. Wszystkie dzieci są niby takie same, a jednak inne… wyjątkowe.

foto: szkoła

Wstaw komentarz