• Ponad 30-osobowa ekipa Azymutu pojechała na Kujawy, by wziąć udział w pierwszych w tym sezonie zawodach Kuyavia Cup 2020.

Pabianiccy biegacze na orientację doczekali się wreszcie prawdziwych zawodów i tego, za czym tęsknili całą zimę i wiosnę. Było szybko, ciekawie, mokro, wesoło, czasem trudno i ciężko, czyli dokładnie tak jak powinno być. Udało im się też jak zwykle zająć kilka miejsc na podium.

Na najwyższym stopniu stanęli: Małgorzata Biniecka w kategorii K21B i Adam Wiśniewski w M10. Drugie miejsca zajęli: Julia Krempińska w K18 i Oskar Wesołowski w M14, a na trzecim miejscu uplasowali się: Katarzyna Konc w K45 i Tomasz Pabich w M35.

Cieszy bardzo postawa młodzików z kategorii M14, bo chociaż tylko Oskar stanął na podium, to aż 5 zawodników Azymutu znalazło się w pierwszej ósemce w tej kategorii.