Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 4, 2020 | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Lider do Lutomierska poszukiwany

Lider do Lutomierska poszukiwany

| Dnia 04, Lip 2020

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości!

Potrzeba ponad 12 tys. osób, aby najbardziej potrzebujące rodziny i osoby samotne oraz dzieci, które powinny mieć wsparcie w budowaniu poczucia własnej wartości, mogły otrzymać pomoc.

www.superw.pl to adres, który powinien dziś dotrzeć do każdego zakątka Polski, aby każdy, kto tylko chce poczuć prawdziwą radość z pomagania, mógł zgłosić się do wolontariatu w Paczce lub Akademii.

DZIĘKI TOBIE to hasło, które nam towarzyszy, ponieważ mamy głębokie przekonanie, że to właśnie dzięki wolontariuszom Szlachetna Paczka będzie mogła odbyć się w tym roku już dwudziesty, a Akademia Przyszłości osiemnasty raz mówi Katarzyna Tkacz, asystent ds. promocji Stowarzyszenie Wiosna. – Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w dotarciu do kolejnych osób, które mogłyby dołączyć do Drużyny wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. A DZIĘKI TOBIE może się to udać!

W Pabianicach mamy co prawda liderów, ale zaczynamy szukać wolontariuszy do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

W Pabianicach to już dziesiąta edycja projektu, z czego bardzo się cieszymy. Ja sama będę wolontariuszem dziewiąty raz powiedziała Katarzyna Tkacz i dodała: Szukamy bardzo intensywnie lidera do Lutomierska.

Chętnizgłaszajcie się!

Wstaw komentarz