Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 29, 2020 | Imieniny: Euzebii, Wioletty, Felicjana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Powrót na scenę po długiej przerwie

Powrót na scenę po długiej przerwie

| Dnia 23, Wrz 2020

Teatr DlaNiepoznaki wraca po długiej przerwie. W pierwszy weekend października aktorzy ponownie wystąpią na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

– Wracamy wreszcie. Po tak długiej przerwie. Nie możemy doczekać się spotkania z naszymi widzami – mówi Katarzyna Tkacz, instruktor DlaNiepoznaki.

„Rodzina, ach rodzina, nie cieszy, gdy jest, lecz kiedy jej ni ma, samotnyś jak pies…”. Idąc tropem kultowego już utworu Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory, Teatr DlaNiepoznaki zaprasza do obejrzenia sztuki pt. „U cioci na imieninach”. Jej premiera miała miejsce 8 marca.

– Z racji pandemii nie mieliśmy szansy zagrać jej ponownie – dodaje Tkacz. – Z dużą dawką humoru i trochę w krzywym zwierciadle przedstawimy stosunki panujące w przeciętnej polskiej rodzinie, a wszystko po to, aby przekonać się, że rodzina to siła, a więzy krwi są nierozerwalne.

Spektakl można obejrzeć w niedzielę, 4 października, o godz. 17.00 i 19.00.

Dzień wcześniej, 3 października, na życzenie publiczności wystawione będą dwa inne spektakle: o godz. 17.00 „Kłopoty z facetami”, a o godz. 18.30 „Kto nam wmówił menopauzę?”.

Wszystkie trzy spektakle to „Trylogia” Teatru DlaNiepoznaki. Jej pomysłodawczynią i scenarzystką jest Dorota Olejnik.

W spektaklach zagrają: Katarzyna Jurek, Andżelika Zawadzka, Kasia Tkacz, Ewa Balcerska Bączał, Tomasz Osieja, Adam Oklejak, Jerzy Holweg, Magdalena Kik, Damian Nowacki, Beata Stachura, Radoslaw Saładajczyk, Ewa Owsik, Marysia Bączał i Leon Tkacz.

Bilety w cenie 10 złotych są do nabycia w sekretariacie MOK-u przy ulicy Kościuszki 14.

Wstaw komentarz